PASEO Interiér

Cieľom našej služby PASEO Interiér je poskytnúť vám možnosť realizácie vlastného interiéru na kľúč už počas výstavby projektu, následné odovzdanie hotového bytu pri kolaudácii projektu, nasťahovanie nových obyvateľov po kolaudácii bez ďalších stavebných úprav a zbytočného hluku a znečistenia.

Naši architekti sú pripravení v spolupráci s vami navrhnúť vám vysnívané bývanie na mieru, zabezpečíme vám základné 3D vizualizácie vášho interiéru, aby ste mali predstavu, ako bude váš nový byt vyzerať.

Ďalšou výhodou je stavebný dozor nad realizáciou, objednanie jednou zmluvou o dielo a fakturáciou s dvoma platbami. Jeden preberací protokol a prevzatie bytu.

V rámci spolupráce s našimi obchodnými partnermi realizujúcimi interiér vám vieme zabezpečiť vyššiu triedu materiálov s 15 až 20 % zľavami.

Kategorizácia klientských zmien

Klientská zmena 1

ŠTANDARD (v cene bytu)

Možnosti výberu predvolených variantov:

  • kuchyňa
  • kúpeľňa

Zachovanie polohy a počtu rozvodov, elektroinštalačných koncových prvkov (vypínače, zásuvky, rozvody Domotron) a svietidiel.

Klientská zmena 2

PREMIUM (nie je v cene bytu)

Základné zmeny polohy:

  • zariaďovacích predmetov - sanita
  • elektroinštalačných koncových prvkov

Zachovanie polohy a počtu rozvodov, elektroinštalačných koncových prvkov (vypínače, zásuvky, rozvody Domotron) a svietidiel.

Klientská zmena 3

DELUXE (nie je v cene bytu)

Zmeny polohy a počtu:

  • zariaďovacích predmetov - sanita
  • elektroinštalačných koncových prvkov (vypínače, zásuvky, svietidlá)
  • nadštandardné požiadavky

Tieto zmeny sú podmienené úpravou realizačného projektu v časti architektonicko-stavebného riešenia. Prílohu k formuláru klientskej zmeny bude tvoriť nový výkres a cenová ponuka, ktorá bude spracovaná firmou PASEO Interiér, prípadne dodávateľom.