Kontakt

Predajné miesto

PASEO Development
Mäsiarska 72
040 01 Košice

+421 918 888 250
info@paseodevelop.sk

Obchodné miesto

Na našom obchodnom mieste na Mäsiarskej 72 v Košiciach nájdete predajné miesto všetkých našich projektov. Na uvedenej adrese sídli aj spoločnosť Aksis plus, s. r. o., generálny dodávateľ našich stavieb.

PASEO

Napíšte nám

* - povinné položky

overovací kód

ViLLA Borovica

Bytový dom ViLLA Borovica je situovaný v tichej lukratívnej oblasti mestskej časti Košice-Západ.

Partneri

Projekty

ViLLA Kalvária, 2016
ViLLA Kalvária, 2016

Prvý výnimočný projekt na uzavretom pozemku so zázemím pre jeho obyvateľov. Projekt ponúka 12 bytových jednotiek s garážou, saunový domček s altánkom, oddychovú zónu a okrasnú zeleň so starostlivosťou. Súčasná komunita susedov potvrdzuje benefity bývania v tomto projekte, ktorý sa zároveň môže pýšiť energetickým certifikátom triedy A1 ako prvý pasívny bytový dom v Košiciach.

Paseo GRUNTY, 2018
Paseo GRUNTY, 2018

Druhý výnimočný projekt našej spoločnosti ponúkajúci 55 bytových jednotiek. Technologicky najvýnimočnejší bytový dom v Košiciach ponúka energetickú triedu A1, kúrenie a chladenie, samostatnú rekuperačnú jednotku pre každý byt, inteligentnú elektroinštaláciu a ďalšie technické vychytávky. Samozrejmosťou konceptu je parkovacie miesto ku každému bytu v cene.

Home4ALL, 2018
Home4ALL, 2018

Tento projekt spája technologickú výnimočnosť s cenovou dostupnosťou pre klientov. Prvý projekt našej spoločnosti zameraný na výstavbu domov, ktorý je situovaný mimo Košíc v Maďarsku blízko priemyselného parku Kechnec. Ponúka jedinečný splátkový systém kúpy domu bez hypotéky.

Referencie

Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie